Akcja „Pomagamy zwierzakom w schronisku przetrwać zimę”

Drodzy wielbiciele psiaków i kociaków, również w tym roku apelujemy do Waszych gorących serduszek
i prosimy o dary dla SCHRONISKA ZWIERZĄT w Oświęcimiu . 

O tym, że warto pomagać nie trzeba Was przekonywać. Na co dzień napotykacie w Internecie informacje o porzuconych lub dręczonych zwierzakach. To niewiarygodne, że jeden człowiek może tak bardzo różnić się od drugiego, ten pomaga, a tamten krzywdzi. A zwierzak, czy wypielęgnowany i wygłaskany, czy niekochany i zaniedbany tak samo wiernie służy człowiekowi, jest z nim na dobre i na złe, lojalny, oddany ,spragniony kontaktu i aprobaty.

Nie zmienimy świata, ale każda osoba, która dołączy do naszej akcji może polepszyć życie przynajmniej jednego psiaka, czy kociaka… naprawdę warto.

Znamy to schronisko, znamy przebywające tam zwierzaki, a co ważne znamy też pracujących tam ludzi, wolontariuszy z prawdziwego zdarzenia , zatroskanych losem każdego stworzenia w tym przytułku. Podziwiamy ich z całego serca i chcemy ich wesprzeć pomagając zebrać środki, które ułatwią życie ich podopiecznych.

Rok temu zebraliśmy górę leków, karmy i koców. Wszystko się przydało i z pewnością złagodziło ten trudny dla zwierząt, zimowy okres. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze obficiej.

Co potrzebujemy?

  • karmę lepszej jakości dla psów i kotów – Brit, Acana, Arion, Eukanuba, Cosma itp
  • środki czystości
  • koce i zabawki
  • preparaty na odrobaczenie i odpchlenie dla psów i kotów – bravecto, milpro, cestal, dehinel, advocat, advantage, broadline, profender 
  • preparaty na odporność – vetomune, genomune, scanomune 
  • Karma specjalistyczna gastro intestina

Dary zbieramy w siedzibie KaBy do 17-go grudnia.
Dołącz do Nas