11.07.2020 – 25 lecie KaBy

25-lecie firmy brzmi dumnie.
Choć pandemia pokrzyżowała nam plany i oprawa była znacznie skromniejsza, niż planowaliśmy to jednak ćwierć wieku historii firmy zasługuje choć na krótką wzmiankę.
KaBa to LUDZIE, Ci którzy dla nas pracują i Ci, którym my świadczymy usługi. Jednym i drugim chcemy dziś gorąco podziękować za te cudowne 25 lat.

Jaka Jest KaBa?

👉 profesjonalna, bo nasi lektorzy to fachowcy, posiadający świetne wykształcenie i doświadczenie oraz odpowiednie podejście do swojej pracy

👉 rozwojowa, bo wciąż się kształcimy, doskonalimy, zdobywamy nowe licencje

👉 stabilna, bo każdy kolejny rok był lepszy od poprzedniego

👉 przyjazna, bo zadowolenie współpracujących z nią ludzi jest dla nas najważniejsze

👉 ma swoją misję, którą jest zapewnienie profesjonalnej edukacji językowej dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym

👉 otwarta na zmiany, nowe trendy i metody

👉 niekonfliktowa, zawsze znajdujemy z ludźmi wspólny język, dbając o wzajemny szacunek i obopólne korzyści

Czym zajmowaliśmy się przez te 25 lat?

Przede wszystkim budowaliśmy ZESPÓŁ.
Zaczynaliśmy od 2 lektorów i czterech grup uczących się niemieckiego. Dziś mamy ich ponad 70 wsród klientów indywidualnych i tyle samo wsród klientów biznesowych. Oprócz angielskiego i niemieckiego nauczamy jeszcze 5 innych języków. Po dwóch latach działalności zaczęliśmy współpracę z pierwszą, prywatną firmą. Dziś obsługujemy 12 instytucji, w tym małe i średnie firmy oraz wielkie korporacje.

Na jakość KaBy pracuje 26 lektorów. To nasza DUMA. Są to ludzie pracujący z nami na stałe, nie sezonowo, w tym aż 8 native speakers z UK, Włoch, Francji, Hiszpanii, Australii, Ameryki Południowej, Ukrainy. W naszych małych Kętach, w KaBie zgromadziliśmy niebywały potencjał, małą, międzynarodową społeczność, która pomimo różnych kultur, tradycji i języków wyznaje te same wartości.

Na czele tego zespołu jesteśmy MY- właściciele, ludzie silni, spełnieni a przede wszystkim bardzo WDZIĘCZNI.

Dziękujemy Wam za te 25-lat.
W&W Kania