23 sierpnia, 2016

Oferta dla młodzieży

oferta_mlodziezwiek 13-18 lat

PIERWSZA GODZINA GRATIS

Jakim typem nastolatka jesteś? Ciekawi Cię kultura amerykańska lub brytyjska? Chciałbyś poznać język angielski, zapominając jednak o czasach, trybach, czy warunkach? A może jesteś bardzo ambitny, marzą Ci się studia za granicą? Dla Ciebie i dla Ciebie mamy coś extra. Zajęcia prowadzone wyłącznie po angielsku przez młodych, dynamicznych i wyjątkowo kreatywnych lektorów w oparciu o autentyczne materiały i pomoce multimedialne. Wykorzystujemy komputery, tablety, tablice interaktywne i smartfony. Ty wybierzesz tematy, na jakie chcesz porozmawiać a my zadbamy o to, byś nabył płynności językowej i tym samym świetnie wypadł na egzaminach szkolnych . Oto, co możemy zagwarantować Tobie i Twoim rodzicom.

Podsumowaniem tego etapu edukacji może być Międzynarodowy Egzamin TOEFL Junior.

Kryteria wymagane do uzyskania zaświadczenia (certyfikatu) po ukończeniu kursu:
– 80% frekwencji na zajęciach
– 75% punktów na teście końcowym