23 sierpnia, 2016

Oferta dla młodzieży

oferta_mlodziezwiek 13-18 lat

• metoda komunikatywna i bezpośrednia
  • zajęcia grupowe (5-9 osób)
  • zajęcia indywidualne
  • wymiar 2×2 godz (90 min.) lub 1×2 godz. (90 min.)
  • podręczniki do uzgodnienia z metodykiem szkoły
  • przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
  • przygotowanie do egzaminów Cambridge FCE, CAE oraz TOEFL
    kurs przygotowawczy w 3-4 osobowych grupach – egzamin już w czerwcu

Dlaczego warto?
    – udowodnisz sobie i innym, że płynnie posługujesz się angielskim w każdej sytuacji
    – certyfikat honorują najlepsi pracodawcy
    – certyfikat zwalnia Cię z lektoratu na wyższej uczelni
    – z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym możesz nauczać angielskiego w szkole
    – certyfikat umożliwi Ci start na zagraniczne uczelnie
    – a co najważniejsze, certyfikat jest BEZTERMINOWY, czyli przez całe życie będziesz miał prawo dokumentować nim swoją znajomość angielskiego

• Przygotowanie do matury z języka obcego.

PIERWSZA GODZINA GRATIS

Jakim typem nastolatka jesteś? Ciekawi Cię kultura amerykańska lub brytyjska? Chciałbyś poznać język angielski, zapominając jednak o czasach, trybach, czy warunkach? A może jesteś bardzo ambitny, marzą Ci się studia za granicą? Dla Ciebie i dla Ciebie mamy coś extra. Zajęcia prowadzone wyłącznie po angielsku przez młodych, dynamicznych i wyjątkowo kreatywnych lektorów w oparciu o autentyczne materiały i pomoce multimedialne. Wykorzystujemy komputery, tablety, tablice interaktywne i smartfony. Ty wybierzesz tematy, na jakie chcesz porozmawiać a my zadbamy o to, byś nabył płynności językowej i tym samym świetnie wypadł na egzaminach szkolnych . Oto, co możemy zagwarantować Tobie i Twoim rodzicom.

Podsumowaniem tego etapu edukacji może być Międzynarodowy Egzamin TOEFL Junior.

Kryteria wymagane do uzyskania zaświadczenia (certyfikatu) po ukończeniu kursu:
– 80% frekwencji na zajęciach
– 75% punktów na teście końcowym