August 23, 2016

Oferta dla firm

Szkoła Języków Obcych KaBa s.c.

zajmuje się kompleksową, profesjonalną obsługą językową firm. Zapraszamy  do skorzystania ze szkoleń językowych dla pracowników lub kadry menedżerskiej Państwa firmy w zakresie języka ogólnego lub biznesowego. Zachęcamy również do przeprowadzenia zewnętrznego audytu językowego w trakcie naszej współpracy, który rzetelnie i wiarygodnie oceni jakość i skuteczność świadczonych przez nas usług. Jako narzędzie może posłużyć Państwu TOEIC, najlepszy na świecie test wyznaczający standardy oceny kompetencji językowych w środowisku pracy.


Do tej pory współpracowaliśmy lub nadal współpracujemy z takimi firmami jak:
Grupa Kęty S.A., Hutnik Sp. z o.o./Kęty, Alu-metal S.A./Kęty, Textilmarket S.A./Andrychów, Lightnet Sp. z o.o./Kobiernice, Rapid Lightnet/Kęty, Zabi/Czaniec, Valeo/Czechowice – Dziedzice, Ekamedica/Kozy, Obsessive/Czaniec Eurowafel S.A. i inne oraz z beneficjentami programów Leonardo da Vinci, Comenius, Erasmus+ .

Ich opinie na temat jakości świadczonych przez nas usług znajdują się w sekcji „Referencje„ na pierwszej stronie [ zobacz ]

Kryteria wymagane do uzyskania zaświadczenia (certyfikatu) po ukończeniu kursu:
– 80% frekwencji na zajęciach
– 75% punktów na teście końcowym

Zapraszamy do współpracy

tel. 608 306 196