23 sierpnia, 2016

Oferta dla firm

Szkoła Języków Obcych KaBa s.c.

zajmuje się kompleksową, profesjonalną obsługą językową firm. Zapraszamy  do skorzystania ze szkoleń językowych dla pracowników lub kadry menedżerskiej Państwa firmy w zakresie języka ogólnego lub biznesowego. Zachęcamy również do przeprowadzenia zewnętrznego audytu językowego w trakcie naszej współpracy, który rzetelnie i wiarygodnie oceni jakość i skuteczność świadczonych przez nas usług. Jako narzędzie może posłużyć Państwu TOEIC, najlepszy na świecie test wyznaczający standardy oceny kompetencji językowych w środowisku pracy.


Do tej pory współpracowaliśmy lub nadal współpracujemy z takimi firmami jak:
Grupa Kęty S.A., Hutnik Sp. z o.o./Kęty, Alu-metal S.A./Kęty, Textilmarket S.A./Andrychów, Lightnet Sp. z o.o./Kobiernice, Rapid Lightnet/Kęty, Zabi/Czaniec, Valeo/Czechowice – Dziedzice, Ekamedica/Kozy, Obsessive/Czaniec Eurowafel S.A. i inne oraz z beneficjentami programów Leonardo da Vinci, Comenius, Erasmus+ .

Ich opinie na temat jakości świadczonych przez nas usług znajdują się w sekcji „Referencje„ na pierwszej stronie [ zobacz ]

Kryteria wymagane do uzyskania zaświadczenia (certyfikatu) po ukończeniu kursu:
– 80% frekwencji na zajęciach
– 75% punktów na teście końcowym

Zapraszamy do współpracy

tel. 608 306 196