20 marca, 2023

Obozy językowo-rekreacyjne 2024

ENGLISH CAMP W RIMINI- WŁOCHY

TERMIN 22.06.24-01.07.24
Cena  3190 PLN

To będzie HIT lata 2024 . Niepowtarzalne doświadczenie, gdzie praktyczne doskonalenie języka angielskiego spotka się z fascynującą , włoską kulturą. Dzieci i młodzież w wieku 12-17 lat będą mieli okazję eksplorować malownicze zakątki tego uroczego kraju, skosztować pysznej włoskiej kuchni i poznać ciekawych ludzi. Uczestnictwo w naszym obozie to nie tylko przygoda, ale także nabycie wartościowych umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim z włoskimi równieśnikami.

Hotel TV*** mieści się w malowniczej okolicy, zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży i krystalicznie czystego morza. Bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem. Nasz personel składa się z doświadczonych opiekunów, a obiekty obozowe są starannie wyselekcjonowane i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Program obozu

✓ TOUR DI RIMINI: wyjazd do centrum Rimini, miasta natchnienia wielu filmów Felliniego oraz przepięknej architektury pamiętającej czasy rzymskie. Zobaczycie m.in.: Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu.
✓ Spacer po baśniowej WENECJI wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO – mieście na wodzie i 100 wyspach, które każdego roku rozpala zmysły milionów turystów. W programie zwiedzania m.in.: Plac św. Marka z Bazyliką i Pałacem Dożów, Most Westchnień, Plac Campo San Stefano, przejażdżkę Vaporetto czyli rejs tramwajem wodnym po Canale Grande. 
✓ PARK ROZRYWKI – MIRABILANDIA. Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), restauracje i bary– a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody ( 3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo.
✓ GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE: Wspólna zabawa to esencja naszego obozu! Gry i zabawy integracyjne to doskonały sposób na budowanie przyjaźni i wspólną radość.
✓ FILMOWA NOC POD GWIAZDAMI: Odkryj magię kina pod otwartym niebem w trakcie wieczorów filmowych, które przeniosą Cię w świat emocji i rozbawią do łez.
✓ SUMMER VIBES:  Zrelaksuj się na plaży, zanurz się w morzu i delektuj się atmosferą pełną beztroski – totalne lenistwo w klimacie letnich wibracji.
PARTY TIME RIMINI: Podczas pobytu możliwość udziału w wyjątkowych młodzieżowych wydarzeniach muzycznych w najlepszych klubach w Rimini! Świętuj w stylu Party Time Rimini!
✓ BAIA IMPERIALE – jedna z największych dyskotek we Włoszech oraz najładniejszych w Europie. Klub oferuje od 2 do 5 parkietów z różnymi gatunkami muzycznymi!
✓ ALTRAMONDO STUDIOS – największa dyskoteka w miejscowości Rimini – słynie z dużego parkietu, potężnego nagłośnienia oraz spektakularnego laser show. Klub znany z imprez z międzynarodowymi artystami oraz z Piana Party Altromondo to MUST BE!
✓ COCORICÒ – ikona włoskiego clubbingu, ogromna szklana piramida w której grało setki artystów międzynarodowej klasy takich jak David Guetta, Afrojack, Calvin Harris, Marco Carola, Michael Bibi, Nina Kravitz.
✓ RIMINI BEACH ARENA – obiekt położony na plaży, za plecami ex „Colonia Bolognese”. Ogromna scena, parkiet bezpośrednio na plaży i tysiące, tysiące ludzi tańczących na piasku podczas DJ Setów światowych gwiazd lub festiwali. 

Koszt każdego EVENTU to ok. 15-30 euro, cena obejmuje bilet wstępu i transport.
Atrakcje „PARTY TIME RIMINI” dostępne od 14 roku życiaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean diam dolor, accumsan sed rutrum vel, dapibus et leo.

Cena zawiera
 ✓ zakwaterowanie – 7 noclegów, 
✓ wycieczkę do Wenecji,
✓ wyżywienie (3 posiłki dziennie),
✓ opiekę rezydenta na miejscu we Włoszech,
✓ opiekę kadry pedagogicznej oraz ratownika,
✓ transport autokarem w dwie strony,
✓ program obozu młodzieżowego,
✓ ubezpieczenie NNW + KL
✓ obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
✓ obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Pomocowy,
✓ pamiątkowe gadżety, zajęcia z języka angielskiego,
✓ codzienna fotorelacja z obozu, posługiwanie się językami obcymi w praktycznych sytuacjach
Cena nie zawiera
 ✓obowiązkowej taksy klimatycznej – 20 EUR, 
✓ obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępu do Parku Rozrywki Mirabilandia oraz za tramwaj wodny  i opłatę wjazdową do Wenecji – 80 EUR,
✓ proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR (imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe),

ENGLISH CAMP W DŹWIRZYNIE

TERMIN 07.07.24-16.07.24
Cena  2890 PLN

Drodzy Rodzice, jeśli szukacie pomysłu na ciekawe i rozwojowe wakacje dla swojego dziecka to BINGO! English Camp w Dźwirzynie nad Bałtykiem zapewni waszym pociechom niezapomniane lato, gdzie nauka angielskiego staje się przygodą pełną morskich wrażeń! Wasze dzieci będą doskonalić swój angielski, ciesząc się jednocześnie pięknymi plażami, aktywnościami wodnymi i emocjonującymi atrakcjami nadmorskimi.

Nasze zajęcia językowe poprowadzi wykwalifikowanych nauczycieli native speaker, którzy w kreatywny sposób zangażują uczestników, zachęcając ich do rozmów, gier i zabaw w języku angielskim. Dodatkowo, nasz program obejmuje fascynujące wyprawy nad morze, wycieczki do lokalnych atrakcji oraz wieczorne animacje, które sprawią, że każdy dzień będzie pełen radości i nauki.

Zakwaterowanie – Ośrodek Wypoczynkowy „Ania”-  obiekt zarządzany przez Nadwiślańską Agencję Turystyczną  znajduje się na ogrodzonym, zielonym terenie o powierzchni niemal 2,6ha. Duża przestrzeń pełna zieleni, walory przyrodnicze, liczne alejki oraz zagospodarowanie ośrodka zapewniają udany i bezpieczny wypoczynek.

Zakwaterowanie /9 noclegów/ w pokojach 3-5 osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, organizator zabezpieczy należyty stan higieniczno-sanitarny w miejscu wypoczynku.

 Na wyposażeniu pokoi: pojedyncze łóżka, szafa, stolik z krzesłami, telewizor LCD.

Transport: autokar o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, Video/DVD.

Wyżywienie- Cztery posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad i podwieczorek serwowany), turnus rozpoczyna się ciepłą kolacją a kończy śniadaniem z suchym prowiantem na drogę. Do posiłków na stołówce napoje bez ograniczneń. W ciągu całego dnia woda bez ograniczneń na terenie ośrodka.

Organizator zapewnia – kadrę wychowawczą + kierownik, opiekę medyczną – pielęgniarka całodobowo na terenie obiektu, opiekę ratownika WOPR na plaży i dodatkowo przy wyjazdach do aqua parku, pływaniu na deskach SUP, skuterachwodnych i pływadłach. .

Program obozu

– Gry i zabawy terenowe w prowadzone w języku angielskim,
– Używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach – rozmowy w sklepie, na plaży, 
– Aktywne plażowanie w blasku nadmorskiego słońca, gry i zabawy prowadzone na plaży,
– Pływanie na pływadłach wodnych za skuterem wodnym pod okiem Ratowników WOPR,
– Pływanie na deskach SUP oraz kajakach,
– Bitwa morska na balony wodne,
– Szkolenie z pierwszej pomocy,
– Ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz wieczór karaoke,
– Wieczór filmowy ( kino plenerowe),
– Gra terenowa,
– Crazy party – dyskoteka, zajęcia integracyjne,
– Uroczysty Chrzest Morski -składanie nadmorskiej przysięgi przyjaźni połączone z grami i zabawami na plaży.
– Aktywne poranki dla chętnych – codzienne ćwiczenia z rana zapewniające naukę prawidłowych nawyków zdrowo.
 

Dlaczego warto pojechać z nami na obóz językowy?