6 marca, 2022

Obóz językowo-rekreacyjny 2022

Gwarancją udanego wypoczynku jest nie TO, gdzie i kiedy wyjeżdżasz, ale z KIM!
SJO KaBa i Klub Sportowy Beskid Team są organizatorami tegorocznego obozu językowo-rekreacyjnego w Łebie.

Taki TEAM to musi być „PETARDA”!!!!!

Dlaczego RAZEM? -bo chcemy zapewnić dzieciom wszystko, co najlepsze.
KaBa jest ekspertem w nauczaniu języków obcych a Beskid Team nie ma sobie równych w organizowaniu i prowadzeniu ciekawych i co ważne bezpiecznych zajęć sportowo-rekreacyjnych.

– Komfortowe warunki zakwaterowania

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna w Łebie otoczony jest pięknymi sosnami, od plaży oddziela go tylko szeroki pas gęstego, wydmowego lasu.

Od centrum miasta i portu dzieli go kilkuminutowy spacer wzdłuż głównego traktu spacerowego Łeby – ulicy Nadmorskiej.

Za ośrodkiem przebiega ścieżka prowadzącą do Jeziora Sarbsko, miejsca polecanego przez wędkarzy i windsurferów.

-Język angielski – zanurzymy Cię w nim po uszy

Językiem wiodącym na obozie jest język angielski.
Oprócz 3 godzin praktycznej nauki języka uczestnicy przełamują bariery w mówieniu podczas konwersacji, animacji, warsztatów i pozostałych zajęć rekreacyjnych oraz w bezpośrednich rozmowach ze swoimi opiekunami- lektorami polskimi i native speakers.

– Atrakcyjny program rekreacyjno-sportowy

Zapewniamy naszym uczestnikom urozmaicony program sportowo-rekreacyjny dostosowany do ich wieku i zainteresowań:

W PROGRAMIE:

• aktywne zajęcia z angielskiego
  • konwersacje z native speakerem
  • aquapark
  • rejs motorówką
  • paint ball
  • plażowanie
  • animacje
  • dyskoteka
  • ognisko
  • gry i zabawy sportowe

Całodniowa wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki w Łebie, gdzie na dzieciaki czekają:

• Ogromne zjeżdżalnie wodne (zjazd w ubraniu)
  •  bajlandia (zwiedzanie świata bajek w 3d)
  • zamek strachu
  • eurobangee
  • dmuchawce
  • mini zoo
  • galeriaminerałów i skamielin
  • pojazdy Flinstonów
  • strzelanie z łuku i wiatrówki
  • kopalnia złota
  • pojazdy wodne dla dzieci
  • przejazd pojazdem na trasie czerwonego kapturka
  • przejazd pojazdem Hobbita
  • wstęp na Diabelski Młyn
  • labirynt magicznych luster

– Jakość adekwatna do ceny

Koszt obozu to 2300 zł. W zamian oferujemy:

• bardzo dobre warunki zakwaterowania
  • wycieczka całodniowa do Rodzinnego Parku Rozrywki w Łebie
  • lekcje angielskiego z native speaker
  • zajęcia rekreacyjno-sportowe z wykwalifikowanymi trenerami i ratownikami
  • ubezpieczenie

… jednym słowem zdrowy, mądry i wesoły wypoczynek Twojego dziecka.

– Nasza kadra

Kadra na obozie to sprawdzeni kierownicy, wychowawcy, lektorzy i native speakers.To ludzie z pasją, energią, doświadczeni i mocno zaangażowani w to , co robią. Zapewniamy opiekę 24h na dobę. Cała kadra jest także weryfikowana przez Kuratorium Oświaty. Poznajcie nas bliżej, na żywo na naszym fanpagu : facebook.com/kaba.szkola

Kasia, Antek i Dawid- zgrany i przez wszystkich lubiany zespół Beskid Team, łączą energię, profesjonalizm trenerski z opiekuńczością i odpowiedzialnością

Ania- najbardziej kreatywna i radosna osoba stąpająca po tej planecie. Po 15-letnim pobycie w UK naucza angielskiego skutecznie, nietuzinkowo i bardzo praktycznie. Świetnie dogaduje się z młodszymi i starszymi dziećmi. Ona i Russell to wyjątkowo zgrany team.

Russell – australijski native speaker, ulubieniec dzieciaków, ze względu na swoje niewyczerpane poczucie humoru, wieloletni opiekun młodzieży na obozach międzynarodowych. Uwielbia wszystko co polskie z wyjątkiem… „flaczków i kaszanki”