23 czerwca, 2017

Kursy wakacyjne 2019

CO NA WAKACJE?

TYDZIEŃ w Kabie <—————————————————–> WEEKEND w Londynie

Exciting, isn’t it?

Zapraszamy na superintensywny kurs MÓWIENIA po angielsku dla młodzieży i dorosłych w wymiarze 10, 20 a nawet 30 godzin przez 5 dni od poniedziałku do piątku zakończony (dla chętnych) fantastycznym wyjazdem na weekend do Londynu, gdzie pod okiem naszego brytyjskiego lektora nie tylko przetestujecie w praktyce skuteczność kursu ale zwiedzicie stolicę Wielkiej Brytanii w bardzo niekonwencjonalny sposób.

Oczywiście nie zapominamy o INDYWIDUALISTACH, czyli tych, którzy nie mogą lub nie chcą uczyć się intensywnie, mają ściśle sprecyzowany terminarz, inne oczekiwania lub cele. Chętnie przygotujemy program dla Ciebie.

Co Ci da nasz intensywny kurs wakacyjny?

1. Nie musisz wyjeżdżać na kursy zagraniczne i ponosić dodatkowych kosztów ,by

  • uczyć się super intensywnie przez 4 lub 6 godzin dziennie
  • ćwiczyć z native speakers, bo masz ich na miejscu
  • zwiedzić Londyn w towarzystwie Brytyjczyka, który całkowicie skupi się na Tobie i twoim angielskim, dzięki czemu otrzymasz od nas ekstra kilkanaście godzin konwersacji gratis

2. Będziesz się uczyć tak, jak lubisz. Dopasujemy kurs do Twojej osobowości, Twoich możliwości i potrzeb, by Twój zapał do nauki trwał nadal po zakończeniu kursu.
3. „Tygodniowa”, intensywna formuła kursu zwiększy jego efektywność, a Ty nie stracisz całego lata na naukę i swobodnie zaplanujesz swój urlop.
4. Możesz uczyć się w dwóch blokach, przedpołudniem i popołudniu, a wieczorem pokonwersować z native speakers w kawiarnianym ogródku.
5. Szczegółowy opis umiejętności i zakres wiedzy jaki opanujesz na tym kursie otrzymasz przy zapisach, kiedy określimy Twój poziom językowy (A1 – C1)
6. Za udział w kursie letnim otrzymasz 10% rabatu na kursy roczne, abyś szybko nie zapomniał, czego się nauczyłeś i nadal szlifował swoje językowe umiejętności.

Im bardziej intesywnie zechcesz się uczyć tym skuteczniej, ale i taniej, bo przygotowaliśmy dla Ciebie rewelacyjne PROMOCJE. Sprawdź poniżej.

10 godz/tyg. – 10 % rabatu

20 godz/tyg. – 20 % rabatu

30 godz/tyg. – 30 % rabatu


Fabulous, isn’t it???

 

TERMINY:

I 01.07 – 05.07

II 08.07 – 12.07

III 15.07 – 19.07

IV 22.07 – 26.07

V 29.07 – 02.08

ZAPISY do 14 czerwca.

Zapraszamy. Zgłoś chęć udziału.