23 sierpnia, 2016

Egzamin TOEFL® Junior™

SJO KaBa – Akredytowany Partner ETS (Educational Testing Service) – ma przyjemność zaprosić młodzież w wieku 11-17 lat do udziału w MIĘDZYNARODOWYM TEŚCIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO TOEFL® Junior™. Będzie to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia swojej znajomości języka za pomocą renomowanego egzaminu przeprowadzanego w wielu krajach na świecie i to całkowicie BEZPŁATNIE! Każdy zdający pozna swój wynik, a wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość zakupienia oficjalnego Certyfikatu w promocyjnej cenie 199 zł (cena rynkowa egzaminu: 300 zł). Trzy osoby z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone nieodpłatnymi Certyfikatami TOEFL® Junior™.

• BEZPŁATNY egzamin TOEFL® Junior™ dla wszystkich naszych uczniów
  • najlepszy wybór dla sprawdzenia umiejętności językowych młodzieży szkolnej za pomocą profesjonalnego testu językowego
  • dla 3 osób z najlepszymi wynikami – w nagrodę oficjalny Certyfikat TOEFL® Junior™
  • promocyjna cena zakupu Certyfikatu dla wszystkich chętnych – tylko teraz 199 zł
  • renomowane polskie licea wysoko nagradzają certyfikaty językowe w procesie rekrutacji – nawet do 20 punktów*!
    * Dokładne zasady przyznawania punktów są ustalane przez szkoły niezależnie
  • Certyfikat umożliwia podjęcie nauki w gimnazjach i liceach anglojęzycznych, jest też przepustką do szkół średnich za granicą

Międzynarodowy Certyfikat z języka angielskiego dla Twojego dziecka! [zobacz]