23 sierpnia, 2016

Oferta dla firm

oferta_firmySzkoła Języków Obcych KaBa zajmuje się kompleksową, profesjonalną obsługą językową firm. Zapraszamy  do skorzystania ze szkoleń językowych dla pracowników lub kadry menedżerskiej Państwa firmy w zakresie języka ogólnego lub biznesowego. Zachęcamy również do przeprowadzenia zewnętrznego audytu językowego w trakcie naszej współpracy, który rzetelnie i wiarygodnie oceni jakość i skuteczność świadczonych przez nas usług. Jako narzędzie może posłużyć Państwu TOEIC, najlepszy na świecie test wyznaczający standardy oceny kompetencji językowych w środowisku pracy.

Oferujemy:

 • szkolenia dla kadry menadżerskiej
 • naukę języka ogólnego i biznesowego
 • zajęcia grupowe i indywidualne
 • zewnętrzny audyt językowy

[ zobacz film o zastosowaniu testów TOEIC w firmach i korporacjach ]


Organizacja szkolenia.

I Etap

 • spotkanie z menadżerem i dokładna analiza potrzeb firmy
 • przeprowadzenie testów diagnozujących poziom uczestników szkolenia
 • przeprowadzenie lekcji pokazowej

II Etap

 • opracowanie programu szkolenia
 • ustalenie harmonogramu kursu
 • dobór odpowiedniej kadry lektorskiej

III etap

 • realizacja szkolenia
 • monitorowanie i analiza postępów uczestników
 • testy sprawdzające
 • nadzór metodyka

IV etap

 • egzamin końcowy
 • raporty dotyczący realizacji programu i jego efektywności
 • rozdanie certyfikatów

Do tej pory współpracowaliśmy lub nadal współpracujemy z takimi firmami jak:
Grupa Kęty S.A., Hutnik Sp. z o.o./Kęty, Alu-metal S.A./Kęty, Textilmarket S.A./Andrychów, Lightnet Sp. z o.o./Kobiernice, Rapid Lightnet/Kęty, Zabi/Czaniec, Valeo/Czechowice – Dziedzice, Ekamedica/Kozy, Obsessive/Czaniec i inne oraz z beneficjentami programów Leonardo da Vinci, Comenius, Erasmus+ .

Ich opinie na temat jakości świadczonych przez nas usług znajdują się w sekcji „Referencje„ na pierwszej stronie [ zobacz ]

Zapraszamy do współpracy.

Kryteria wymagane do uzyskania zaświadczenia (certyfikatu) po ukończeniu kursu:
– 80% frekwencji na zajęciach
– 75% punktów na teście końcowym