Sierpień 22, 2016

Oferta dla dzieci

wiek 2-9 lat

 • metoda Genki English
 • zajęcia grupowe (5-8 dzieci)
 • wymiar 2 x 1 godz (35 min. dla 2-4 latków), (45 min. dla 5-7latków), (50 min. dla 8-9 latków)
 • pakiet materiałów z zajęć z imienną teczką gratis

wiek 10- 12oferta_dzieci79

 • metoda Genki English Plus (poszerzona o czytanie i pisanie)
 • zajęcia grupowe (5-8 osób dzieci)
 • wymiar 1 x 2 godz. (90 min.)
 • podręczniki do uzgodnienia z metodykiem szkoły
 • uzupełnieniem metody jest cykl zajęć z cyklu „PLAYTIME” – lekcje w plenerze, mały teatr, zabawa z małymi „native speakers” czyli spotkania z anglojęzycznymi rówieśnikami.

LEKCJA POKAZOWA LUB PIERWSZA GODZINA GRATIS

 • Zapewniamy stały KONTAKT lektora z rodzicami i systematyczną ewaluację postępów dziecka.
 • Podsumowaniem tego etapu edukacji jest Międzynarodowy egzamin TOEFL Primary

Genki English to aktywny angielski dla aktywnych dzieci

genkiGENKI ENGLISH – nowoczesna metoda nauczania dzieci od 2 do 9 roku życia opracowana przez Richarda Grahama. Słowo GENKI oznaczające w języku japońskim zabawę, energię i pełnię życia doskonale określa charakter nauki. Dzieci podczas lekcji prowadzonych metodą Genki English są od samego początku do samego końca zajęć pobudzane do aktywności językowej poprzez użycie odpowiednio dostosowanych do grupy energicznych gier i zabaw Metoda pozwala w dziecinnie prosty sposób podczas naturalnych zachowań zapoznać dzieci z około 1000 słów oraz 100 zwrotami obejmującymi wszelkie dziedziny życia. Poznane w chwytliwych piosenkach wyrażenia wykorzystują różnorodnie struktury gramatyczne, dzięki temu następuje pobudzenie naturalnych mechanizmów przyswajania języka oraz indukcji abstrakcyjnych reguł językowych.oferta_dzieci6

Dodatkowo wprowadzany podczas zajęć język migowy pozwala znacząco skrócić czas nauki słówek, dając uczestnikom konkretny gest, który kojarzy im się z obrazem a następnie ze słówkiem po angielsku, dając bezpośrednie znaczenie bez konieczności tłumaczenia go na język ojczysty.

Język migowy korzystnie wpływa na stymulację obu półkul mózgowych u dziecka, jego rozwój intelektualny oraz manualny, pobudza wyobraźnię, wzmacnia pamięć i koncentrację.

Metoda została przeanalizowana przez badaczy z Harvard Graduate School, University of Newcastle oraz University of Oxford i została licencjonowana przez British Council na całym świecie. Stosowana jest w ponad 190 krajach przez ponad 10.000 nauczycieli uczących kilka milionów uczniów w krajach azjatyckich oraz europejskich. Od 2007r. Ministerstwo Edukacji w Tajlandii wprowadziło metodę Genki English do wszystkich szkół podstawowych na terenie kraju.

Genki English Workshop 2015

Richard Graham po raz pierwszy w Polsce!
W dniach 10-11.10.2015 uczestniczyliśmy w warsztatach prowadzonych przez twórcę metody Genki English. Metoda zdobyła akceptacje Uniwersytetów Oxford i Harvard oraz licencje British Council.

Pzykładowe oprogramowanie wyświetlane podczas zajęć. (kliknij zwierzątko lub posłuchaj piosenki)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


genki_tematy1

Genki 2015-18 – Galeria