17 marca, 2021

Obóz językowo-rekreacyjny 2021

Gwarancją udanego wypoczynku jest nie TO, gdzie i kiedy wyjeżdżasz, ale z KIM !
SJO KaBa i Klub Sportowy Beskid Team są organizatorami tegorocznego obozu językowo-rekreacyjnego w Mrzeżynie.

Taki TEAM to musi być „PETARDA”!!!!!

Dlaczego RAZEM? -bo chcemy zapewnić dzieciom wszystko, co najlepsze.
KaBa jest ekspertem w nauczaniu języków obcych a Beskid Team nie ma sobie równych w organizowaniu i prowadzeniu ciekawych i co ważne bezpiecznych zajęć sportowo-rekreacyjnych.

– Komfortowe warunki zakwaterowania

Ośrodek „Malinowe miejsce” w Mrzeżynie to przytulny ośrodek, otoczony zielenią. Zapach świeżych malin unosi się w powietrzu od samego progu. To niesamowicie rodzinne i ciepłe miejsce znane z wysokiego standardu, na który składają się:

• położenie 200 m od morza
  • czysta, szeroka plaża
  • nowoczesna stołówka serwująca smaczne i zdrowe posiłki
  • komfortowe 2,3 i 4 osobowe pokoje z łazienkami
  • ogrodzony i chroniony obiekt
  • wyborne ciasto drożdżowe z malinami z własnego ogródka

-Język angielski – zanurzymy Cię w nim po uszy

Językiem wiodącym na obozie jest język angielski.
Oprócz 3 godzin praktycznej nauki języka uczestnicy przełamują bariery w mówieniu podczas konwersacji, animacji, warsztatów i pozostałych zajęć rekreacyjnych oraz w bezpośrednich rozmowach ze swoimi opiekunami- lektorami polskimi i native speakers.

– Atrakcyjny program rekreacyjno-sportowy

Zapewniamy naszym uczestnikom urozmaicony program sportowo-rekreacyjny dostosowany do ich wieku i zainteresowań:

• oceanarium
  • aquapark
  • rejs statkiem lub motorówką
  • paintball laserowy
  • aktywne plażowanie
  • eko-warsztaty kulinarne
  • dyskoteka

– Jakość adekwatna do ceny

Koszt obozu to 1900 zł. W zamian oferujemy:

• świetne warunki zakwaterowania
  • bardzo smaczną, zdrową kuchnię
  • lekcje angielskiego z native speaker
  • zajęcia rekreacyjno-sportowe z wykwalifikowanymi trenerami i ratownikami

… jednym słowem zdrowy, mądry i wesoły wypoczynek Twojego dziecka.
Zaliczka w wysokości 500 złotych płatna do 20-go kwietnia.

– Nasza kadra

Kadra na obozie to sprawdzeni kierownicy, wychowawcy, lektorzy i native speakers.To ludzie z pasją, energią, doświadczeni i mocno zaangażowani w to , co robią. Zapewniamy opiekę 24h na dobę. Cała kadra jest także weryfikowana przez Kuratorium Oświaty. Poznajcie nas bliżej, na żywo na naszym fanpagu : facebook.com/kaba.szkola

Kasia, Antek i Dawid- zgrany i przez wszystkich lubiany zespół Beskid Team, łączą energię, profesjonalizm trenerski z opiekuńczością i odpowiedzialnością

Ewa- pełna radości i kreatywności lektorka SJO KaBa- świetna organizatorka i niezmordowana globtroterka