Kwiecień 27, 2016

Kilka powodów, dlaczego warto uczyć się z nami

onas

• Ciekawa oferta. Uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, oraz polskiego (Polish for foreigners). Nasza oferta skierowana jest do maluchów (2-9), dzieci (10-12), młodzieży (13-18), dorosłych oraz seniorów. Prowadzimy zajęcia w grupach oraz lekcje indywidualne. Uczymy języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Tłumaczymy teksty. Przygotowujemy do egzaminów międzynarodowych, egzaminów gimnazjalnych oraz do matury.
  • Spójność kursów. Nasze kursy posiadają systematyczną strukturę i prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Cele i treści kursów zgodne są z Systemem Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.
  • Profesjonalna kadra. Nasza drużyna to 21 wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów polskich i native speakers.
  • Różnorodne metody nauczania: Stosujemy w nauczaniu metody: Genki English, BLS Communikation, metodę komunikatywną. Nauczamy w systemie dualnym tzn. każdą grupę naucza dwóch lektorów, polski i native speaker, z których każdy odpowiedzialny jest za rozwijanie u kursanta innych umiejętności.
  • Nadzór metodyczny. Zatrudniamy metodyka, który doradza słuchaczom, dobiera odpowiednią metodę, ustala program nauczania i czuwa nad jego realizacją.
  • Stała ocena postępów. Słuchacze systematycznie poddawani są testom sprawdzającym w trakcie semestru i po jego zakończeniu. Dziesięciu najlepszych otrzymuje tytuł roku „the best student” i tym samym atrakcyjną nagrodę.
  • Nowoczesne technologie. Na zajęciach korzystamy z tablic interaktywnych, co usprawnia proces przyswajania wiedzy i zapamiętywania. W domu kursanci mają bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.To idealne narzędzie, dla wszystkich, którzy cenią sobie systematyczność i samodzielną naukę języka (również w podróży, wykorzystując laptop, tablet czy smartfon).
  • Centrum egzaminacyjne ETS Glbal i TELC. Wszystko na miejscu i bez stresu; przygotowujesz się i zdajesz egzamin u nas.
  • Niepowtarzalna atmosfera. Do nas przychodzisz nie tylko, by się uczyć na kursie, ale by porozmawiać na luzie przy kawie z naszymi przyjaciółmi z zagranicy oczywiście po angielsku i nie tylko, wybrać się z nimi na spacer, do kawiarni lub siłowni.
  • Kącik mulimedialny. Tutaj możesz skorzystać z ogromnego zasobu materiałów do nauki języka, książek, czasopism, filmów, gier. Możesz napić się kawy i przytulnie buszować w Internecie korzystając z naszych tabletów i laptopów.
  • Serdeczna, zindywidualizowana obsługa klienta. O tym powinieneś przekonać się osobiście:). Przyjdź, porozmawiamy i wspólnie zastanowimy się nad wyborem odpowiedniego kursu dla Ciebie.

KaBa aktywnie w środowisku lokalnym [ galeria ]