24 kwietnia, 2019

Konkurs – KaBa Star Challenge 2019

Zapraszamy wszystkich kursantów SJO KaBa do wzięcia udziału w wiosennym konkursie:

KaBa Star Challenge„

Ideą konkursu jest wspólna językowa zabawa, a jej celem jest umożliwienie naszym kursantom sprawdzenie swoich językowych umiejętności w rywalizacji z innymi, pobudzenie własnej kreatywności, ćwiczenie wytrwałości, a przede wszystkim dostarczenie uczestnikom oryginalnej kulturowo – językowej rozrywki.

GŁÓWNA NAGRODA to:

6-MIESIĘCZNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

za zwycięstwo w 6-tygodniowej rywalizacji

REGULAMIN:

1. W każdy poniedziałek przez 6 tygodni uczestnik otrzyma zadanie do wykonania.
  2. Termin realizacji zadania upływa w poniedziałek następnego tygodnia o godz. 20.00.
  3. Prace należy przesyłać mailem, messengerem lub złożyć osobiście w biurze szkoły.
  4. Za każde zadanie uczestnik może otrzymać od 5 -10 gwiazdek.
  5. Uczestnik, który zbierze największą liczbę gwiazdek zostanie zwycięzcą.
  6. Oprócz zwycięzcy nagrodzone zostaną miejsca od 2 do 6.
  7. W przypadku remisu ogłoszone zostanie dodatkowe zadanie , które zadecyduje o zwycięstwie.
  8. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie swego udziału poprzez poniższy formularz, mailem lub w biurze szkoły.
  9. Termin rejestracji upływa 5 maja o godz. 20:00.
  10. Pierwsze zadanie zostanie opublikowane 6 maja na facebooku, stronie www KaBy (poniżej) i na tablicy ogłoszeń.
  11. Konkurs przewidziany jest dla uczestników od 12 roku życia.
  12. Więcej informacji na temat zadań przekażemy po zamknięciu rejestracji.

Powodzenia!
Enjoy!

1. Ready? Steady? Go! KONKURS „KaBa Star Challenge” uważamy za otwarty. Za 6 tygodni rywalizacji i wspólnej zabawy zwycięzca otrzyma 6 miesięcy nauki angielskiego gratis. Poniżej pierwsze zadanie na ten tydzień oraz trzy dodatkowe, które należy zrealizować przez 6 tygodni trwania konkursu:). Good luck and have fun!

2. Week 2

3. Week 3

Uwaga! To nowe poprawione zadanie (w poprzednim zakradł się błąd). Przepraszamy.

Hi guys,
Here’s the amended notice, I’ve corrected the error in the number code. Sorry for the mistake!

4. Week 4

5. Week 5