Sierpień 23, 2016

Egzaminy

Nasza szkoła jest autoryzowanym partnerem ETS (Educational Testing Service) [więcej] oraz Licenjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC [więcej]. Prowadzone przez nas kursy egzaminacyjne zapewniają gruntowne przygotowanie do międzynarodowych egzaminów językowych.oferta_egzaminy Są nastawione na dalsze rozwijanie umiejętności językowych z jednoczesnym ćwiczeniem technik egzaminacyjnych, rozwiązywaniem testów i systematyzowaniem wiedzy. Podczas kursu ćwiczone jest mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego oraz umiejętność zastosowania języka w praktyce. Nasza oferta obejmuje przygotowanie do:

• TOEIC®, TOEIC® Bridge i TOEFL®, TOEFL® Junior™ (nowość) jak i do egzaminów z języka francuskiego (TFI™) oraz niemieckiego (WiDaF)
  • TELC
  • First Certificate in English
  • Certificate in Advanced English
  • Zertifikat Deutsch
  • egzamin gimnazjalny
  • egzamnin maturalny

Nigdy nie zagwarantujemy Ci zdania egzaminu, ale przygotowując Cię weźmiemy za to odpowiedzialność tzn. w przypadku niepowodzenia zwrócimy Ci poniesiony koszt i zapewnimy bezpłatne przygotowanie się do powtórnego egzaminu.

[zobacz film o zastosowaniu testów TOEIC w firmach i korporacjach]

W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

• zarejestrować się i zdać egzamin TELC
  • zarejestrować się na egzamin TOEIC®, TOEFL® Junior™ (nowość), TFI™, TOEIC® Bridge lub WiDaF
  • zdać egzamin TOEIC® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie
  • zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC® i TOEFL®

Egzamin TOEFL® Junior™

toefl-junior-certyfikatSJO KaBa – Akredytowany Partner ETS (Educational Testing Service) – ma przyjemność zaprosić młodzież w wieku 11-17 lat do udziału w MIĘDZYNARODOWYM TEŚCIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO TOEFL® Junior™. Będzie to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia swojej znajomości języka za pomocą renomowanego egzaminu przeprowadzanego w wielu krajach na świecie i to całkowicie BEZPŁATNIE! Każdy zdający pozna swój wynik, a wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość zakupienia oficjalnego Certyfikatu w promocyjnej cenie 199 zł (cena rynkowa egzaminu: 300 zł). Trzy osoby z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone nieodpłatnymi Certyfikatami TOEFL® Junior™.

• BEZPŁATNY egzamin TOEFL® Junior™ dla wszystkich naszych uczniów
  • najlepszy wybór dla sprawdzenia umiejętności językowych młodzieży szkolnej za pomocą profesjonalnego testu językowego
  • dla 3 osób z najlepszymi wynikami – w nagrodę oficjalny Certyfikat TOEFL® Junior™
  • promocyjna cena zakupu Certyfikatu dla wszystkich chętnych – tylko teraz 199 zł
  • renomowane polskie licea wysoko nagradzają certyfikaty językowe w procesie rekrutacji – nawet do 20 punktów*!
    * Dokładne zasady przyznawania punktów są ustalane przez szkoły niezależnie
  • Certyfikat umożliwia podjęcie nauki w gimnazjach i liceach anglojęzycznych, jest też przepustką do szkół średnich za granicą

Międzynarodowy Certyfikat z języka angielskiego dla Twojego dziecka! [zobacz]

Egzaminy – TOEIC®

Certyfikat TOEIC® został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny
i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC® jest zatem egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych. Uznawany przez ponad 14000 firm, korporacji i organizacji, egzamin TOEIC® jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego w środowisku biznesowym. Egzamin ten jest przeznaczony dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki. TOEIC® jest obecnie najbardziej popularnym egzaminem na świecie, wybieranym przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych.

Oprócz punktacji, zdający otrzymuje również Raport Wyników, który opisuje umiejętności językowe osoby, która zdała test, oraz interpretuje wynik punktowy. Taki sposób prezentacji wyników testu pozwala na przedstawienie wyniku testu wraz z załączonym opisem kompetencji językowych kandydata.

Poziom trudności egzaminu.

toeic_kaba_maly

Certyfikaty TOEIC®

Zdający otrzymują certyfikaty w 5 kolorach, w zależności od wyniku punktowego 10-990 punktów

• pomarańczowy: 10 – 215 punktów
  • brązowy: 220 – 465 punktów
  • zielony: 470 – 725 punktów
  • niebieski: 730 – 855 punktów
  • złoty: 860 – 990 punktów

Egzamin został przygotowany z myślą o mierzeniu poziomu wiedzy z języka angielskiego w biznesie. Ocena jest wyrażona w punktach na skali od 10 do 990. Dlatego też, stopień trudności pytań jest zróżnicowany aby precyzyjnie określić na jakim poziomie znajduje się zdający. Zaletą egzaminu jest to, że kandydat nie deklaruje poziomu znajomości języka angielskiego przed przystąpieniem do egzaminu. To egzamin określa poziom zawansowania zdającego, zależnie od ilości punktów, którą otrzymał.

[zobacz film o zastosowaniu testów TOEIC w firmach i korporacjach]