10 marca, 2019

Big class competition 2018/19

Jedna z wygranych grup.
Zwycięzcy.

Od listopada 2018 do czerwca 2019 trwa konkurs dla dzieci w wieku 8-12 lat „Big class competition”.

Co miesiąc 10 grup dzieci młodszych walczy o tytuł „The best students of the month”.

W myśl zasady „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” mali kursanci uczą się zdrowej rywalizacji, zachowań fair play, współpracy w zespole a docelowo polepszają swoje językowe umiejętności. Na każdych zajęciach grupa może zdobyć maksymalnie 40 pkt.

Oceniana jest frekwencja, wykonywanie zadań, aktywność na zajęciach i odpowiedni stosunek do zajęć (szacunek dla uczących i kolegów w grupie, uprzejmość, unikanie języka polskiego).

W nagrodę zwycięska grupa otrzymuje ogromną pizzę, lekcję filmową z popcornem i fajne językowe gadżety.